Formax

BLAZE 2004

BLAZE 2004

Регуларна цена 1,690 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,690 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

Продадено

Модерно дизајнирана и висококвалитетна машина за спин опремена со лежиште 5+1, прецизна предна сопирачка и одличен распоред на линии благодарение на вградениот систем „S-Stroke“. Исто така, располага со водилка за жици против извиткување и силна рачка за сечење со удобно гумена рачка. Моделот од 2004 година има поплитка метална макара со капацитет од 0,18/100 m и е одличен избор за  (пастрмка, клен,) или, на пример, риболов на тапа, но доаѓа и со подлабока резервна макара од графит ( 0,20/200) што ја зголемува употребливост.

Број на лежишта 5+1
Пренос 5.0:1
Бренд Formax
Капацитет 0,18/100 m
Тежина 250 g

Видете повеќе
 • Модерно дизајнирана и висококвалитетна машина за спин опремена со лежиште 5+1, прецизна предна сопирачка и одличен распоред на линии благодарение на вградениот систем „S-Stroke“. Исто така, располага со водилка за жици против извиткување и силна рачка за сечење со удобно гумена рачка. Моделот од 2004 година има поплитка метална макара со капацитет од 0,18/100 m и е одличен избор за  (пастрмка, клен,) или, на пример, риболов на тапа, но доаѓа и со подлабока резервна макара од графит ( 0,20/200) што ја зголемува употребливост.

  Број на лежишта 5+1
  Пренос 5.0:1
  Бренд Formax
  Капацитет 0,18/100 m
  Тежина 250 g

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk