Formax

AVATAR NG FEEDER 3500

AVATAR NG FEEDER 3500

Регуларна цена 2,000 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,000 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 4

Модерно дизајнирана и многу прецизно изработена машина за фидер со 3+1 лежиште, долга лиена алуминиумска макара и прецизна предна сопирачка. Опремен е и со водилка за жици против извиткување и силна рачка за сечење со удобен гумен држач, а има и метална штипка за жици. Совршено ги наредува најлоните и извртените жици благодарение на вградениот систем за редење „S-Curve“. Одличен избор за фидер рибилов.

Број на лежишта 3+1
Пренос 5.0:1
Бренд Formax
Капацитет 0,20/200 m
Тежина 275 g

Видете повеќе
 • Модерно дизајнирана и многу прецизно изработена машина за фидер со 3+1 лежиште, долга лиена алуминиумска макара и прецизна предна сопирачка. Опремен е и со водилка за жици против извиткување и силна рачка за сечење со удобен гумен држач, а има и метална штипка за жици. Совршено ги наредува најлоните и извртените жици благодарение на вградениот систем за редење „S-Curve“. Одличен избор за фидер рибилов.

  Број на лежишта 3+1
  Пренос 5.0:1
  Бренд Formax
  Капацитет 0,20/200 m
  Тежина 275 g

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk