Formax

Avatar Ng Feeder 3.60m 30-100g

Avatar Ng Feeder 3.60m 30-100g

Регуларна цена 3,140 ден
Регуларна цена Акциска цена 3,140 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

Продадено

Премиум, цврста и чувствителна трска за фидер изработена од јаглерод IM8 и опремена со SiC проводници од типот „К“, држач за прачка со навој со затегнување на дното и рачка во комбинација од сунѓерест EVA материјал и плута. Доаѓа со три заменливи врвови со различна чувствителност: „лесен“ (зелен, изработен од целосен фиберглас), „среден“ (портокалова, направен од полн јаглерод) и „тежок“ (црвено, направен од полн јаглерод).
\n
\nДолжина 3,60 м
\nТежина на фрлање 30-100 g
\nБрој на делови 3 + 3 врвови
\nФидер врвови L/M/H
\nТрансп. должина 128 см
\nБренд Formax
\nТежина 289 g

Видете повеќе
 • Премиум, цврста и чувствителна трска за фидер изработена од јаглерод IM8 и опремена со SiC проводници од типот „К“, држач за прачка со навој со затегнување на дното и рачка во комбинација од сунѓерест EVA материјал и плута. Доаѓа со три заменливи врвови со различна чувствителност: „лесен“ (зелен, изработен од целосен фиберглас), „среден“ (портокалова, направен од полн јаглерод) и „тежок“ (црвено, направен од полн јаглерод).
  \n
  \nДолжина 3,60 м
  \nТежина на фрлање 30-100 g
  \nБрој на делови 3 + 3 врвови
  \nФидер врвови L/M/H
  \nТрансп. должина 128 см
  \nБренд Formax
  \nТежина 289 g

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk