Formax

Attack Torba 001

Attack Torba 001

Регуларна цена 1,350 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,350 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
  • Моделот 001 е една од помалите чанти од понудата на Attack и има димензии 27х15х17 см. Внатре има три проѕирни пластични кутии за мамки (димензии 20x14x4 cm). Кутиите имаат подвижни прегради за да можете да го креирате саканото сместување. Attack 001 е исклучително убаво и модерно дизајниран (како и сите чанти од оваа серија) и мора да кажеме дека во живо изгледа многу подобро отколку на фотографиите! Пенливата бордо црвена ткаенина во комбинација со црни гумени делови изгледа навистина одлично! Оваа чанта има и три тридимензионални џебови за разни ситници, два на страните и еден малку поголем напред. Има и лента за на рамо. Квалитетот на изработка и квалитетот на патентите е навистина врвен, во што веруваме и самите ќе се уверите.
    \nДимензии: 27x15x17, димензии на една од кутиите: 20x14x4 cm.

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
    Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени