vardarshop

Aoqiusite mhb4000

Aoqiusite mhb4000

Регуларна цена 1,400 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,400 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

На залиха 2

Видете повеќе
 • Големина 4000
  Број на лежишта 8+1
  Пренос 5.1:1
  Бренд Aoqiusite
  Капацитет 0.30/185
  Тежина 315g
 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени