Formax

Фидер-Кутија

Фидер-Кутија

Регуларна цена 650 ден
Регуларна цена Акциска цена 650 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
  • Квалитетна кутија наменета за љубителите на фидер риболов. Има проѕирен капак и е одличен за складирање и чување на разни мали додатоци. Внатре има и три помали кутии со димензии 10,5x6,5x2,5 cm. Димензии на големата кутија 35x18x6 cm.

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
    Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени