Formax

Очила за сонце

Очила за сонце

Регуларна цена 890 ден
Регуларна цена Акциска цена 890 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
  • Квалитетни и лесни очила со вграден поларизирачки филтер и филтри за заштита од УВ, исклучително корисни при риболов бидејќи го отстрануваат вишокот на рефлектирана светлина од површината на водата и ви даваат подобар увид во она што се наоѓа под неа, а исто така ги штитат вашите очи од штетната сончева светлина. Доаѓаат спакувани во убаво тврдо куќиште со патент и крпа за чистење со микрофибер. Боја на стакло сиво-зелена.

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
    Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени